Ana Sayfa / CİNSELLİK / Kadınlarda Cinsel İsteği Artıran Bitkisel Reçete

Kadınlarda Cinsel İsteği Artıran Bitkisel Reçete

Kadınlarda Cinsel İsteği Artıran Bitkisel Reçete

 

Eşler arasında bazı zamanlar büyük bir sorun haline gelebilen cinsel isteksizlik özellikle kadınlarda doğumdan sonra kendini gösteriyor. Adaçayı, civanperçemi, anason karışımı ile hazırlanan çay kadınlarda cinsel isteği de artırmaktadır. Kadınlarda cinsel isteği arttırmanın yolları arasında olup son derece etkilidir. Gündüz saatlerinde iki fincan ada çayı içmek kadınların doğal östrojen hormon dengesine de olumlu katkı yapmaktadır. Rahatlatıcı özelliği ile vücudun sakinleşmesine ve rahatlamasına da etkisi bilinmektedir. Uyarıcı olduğu için genellikle uyku sorunu olan kişilerin ada çayını içmesi önerilmemektedir. Uyku sorunu olmayan kişiler istedikleri takdirde bu çayı akşam içebilir. Gece saatlerinde ise anason ve civanperçemi karışım çayı içilebilir. Cinsel gücü artırmaya yarayan karışımlar arasında yer almaktadır.

cinsel isteksizlik reçetesi

Bitkilerin Özellikleri ve Faydaları

Ada çayı iki dakikadan daha uzun süre kaynatılmamalıdır. Bir tutam civanperçemi, yarım tatlı kaşığından daha fazla anason ve tatlandırıcı olarak kullanılan gıda ya da esmer şeker kadınlarda cinsel gücü artırabilmektedir. Cinsel gücü artıran yiyecekler içecekler arasında yerini korumaktadır.

Civanperçemi bitkisi yol kenarlarında tahıl tarlalarının çevresinde yetişmektedir. Bitki öğle saatlerinde toplandığında daha faydalı olmaktadır. Yaklaşık olarak 40 türü Anadolu’da yetişmektedir. Özellikle geciken adet kanamaları, civanperçemi, yumurtalıkta iltihaplanma, rahim kanseri, genital enfeksiyonların düzelmesinde son derece etkilidir.

Anason Asya da yetişmekte olup yarım metre yüksekliğe kadar yükselebilmektedir. İştah açıcı, uykusuzluğa karşı etkili, mideyi güçlendirici, genç kızların göğüslerinin dolgun ve dik olmasını sağlamaktadır. Cinsel isteği artırmaktadır. Bayanlarda cinsel isteksizlik nedenleri belirlendikten sonra bitkisel tedavi yöntemine geçilmelidir.

 

Cinsel İsteği Artıran Çay Nasıl Hazırlanır?

Oldukça az civanperçemi, yarım tatlı kaşığı ölçülerinde anason bir bardak kaynar su içerisine tülbent ya da süzgeç kullanarak yavaş yavaş atılmalıdır. Kadınlarda cinsel isteği artıran çaylar arasında oldukça çok tercih edilmektedir. Mutlaka 3 ile 4 dakika demlenmesi beklenmelidir. Geceleri yatmadan önce 2 fincan içilmelidir. Civanperçemi acı olduğu için çok kaynatılması önerilmemektedir. Menopozal şikayetlerde ve vajinal kuruluk sorununda da tüketilebilir. Bu çay içine esmer şeker, hafif tatlandırıcı da atılabilir.

Bir önceki yazımız olan Kadınların Orgazm Taklidi Yapma Sebepleri başlıklı makalemizde kadınlarda orgazm, kadınlarda orgazm olamama ve kadınların orgazm taklidi hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında admin

Kontrol Et

evlilik-seks

Evlilik Seks Hayatını Öldürüyor Mu?

Seks insanoğlunun yaratılışından beri cazibesini koruyan bir kavramdır. Seksüel cazibeyi artırmak adına bir sürü yiyecekler …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir