Ana Sayfa / MODA & BAKIM / At Kuyruğu Saç Modelleri

At Kuyruğu Saç Modelleri

At Kuyruğu Saç Modelleri

En çok kullanılan ve en kolay saç modelleri arasında yer alan at kuyruğu modelleri saçlarınıza şekil vermek için harcadığınız zamanı da azaltıyor. Değişik at kuyruğu modelleri nasıl yapılır diyenler için deneme yanılma metodunun çok önemli olduğunu söylemeliyiz. Çok farklı at kuyruğu şekilleri bulunduğu için haftanın her günü faklı bir at kuyruğu modeli yapabilmeniz mümkün. Kısa boylu bayanlar yandan ayrılmış ve bombeli saç modelini kullanabilir. İnce telli saç yapısına sahip olan hanımlar kabarık at kuyruğu modelini tercih edebilir. Postiş yardımı ile yapılması da mümkündür. At kuyruğu modelleri 2016 yılında da oldukça çok tercih edildi. Kalp yüz şekline sahip bayanlar önden sımsıkı toplanarak tepeden at kuyruğu yapılan saç modelini kullanabilir.

 

Sıkı ve Gergin At Kuyruğu Modelleri

sıkı ve gergin at kuyruğu

Her dönemin moda saç modeli olan at kuyruğu yapısı gergin ve sıkı şekilde yapıldığında boyunuzu olduğundan çok daha uzun gösterecektir. Saçlar yan taraflarından sıkı şekilde ve tepeden gergin şekilde toplanarak hem derli toplu hem de düzenli bir görüntü elde etmemizi sağlayacaktır. Alın yapısı pürüzsüz ve geniş olan hanımların bu saç modeli ile yüz hatları da daha belirgin hale gelmektedir. Örgülü at kuyruğu modelleri de bu saç yapısına muhteşem şekilde yakışacaktır. Oval ve kalp yüz yapısına sahip bayanların yanı sıra ofis çalışanlarının da kurtarıcı modelleri arasında yer almaktadır. Saçın tepe kısmının bombeli olmayışı saç modelinin her zaman her mekanda kullanılmasını da sağlıyor.

 

 

Bombeli ve Dalgalı At Kuyruğu Saç Modeli

bombeli at kuyruğu

Şık hanımların özel tercihleri arasında yer alan bombeli ve dalgalı saç modelleri ile her yerde bakışları üzerinize çekebilirsiniz. Düğünler, davetler, toplantılar, iş yemekleri bunlardan birkaçı sadece. Saçlarınızı topladıktan sonra kabarık dalgalar yapabileceğiniz gibi ince su dalgaları yapmak da elinizde. Bombeli at kuyruğu modelleri estetik görünüm elde etmeniz sağlıyor. Aynı modeli saçınızı ortadan ikiye ayırarak da yapabilirsiniz. Açık renkli ya da koyu renk arasına açık tonlu saçlara sahip bayanların da gözdesi olacak modelde saçların perçem kısımları ön taraflara getirilerek ekstra bir hava da verilebilir.

 

 

 

 

 

 

 

Bir önceki yazımız olan Gözaltı Morluklarından Kurtulmak başlıklı makalemizde gözaltı morluklarından kurtulmak, gözaltı morluklarından kurtulmak için ve gözaltı morluklarının nedenleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında admin

Kontrol Et

yüz-germe-hareketleri

Gece Yatmadan Önce Cilt Bakımı

Gece Yatmadan Önce Cilt Bakımı Gün içinde birçok dış çevre faktörüyle karşı karşıya kalan cildimiz …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir